Mayo Bikini 2021

TATİL , MAYO, BİKİNİ, MAYOKİNİ

Havalar ısınmaya başladı. Covid-19 nedeniyle ne kadar evlere kapanmış olsak ta bu tatil planları yapmamıza engel değil. Ülkemizin coğrafi konumu sağ olsun Ege kıyılarımız ve Akdeniz’imiz her zaman ki gibi oldukça sıcak ve tatile uygun.

Bu sene tatil alışverişi yaparken tercihiniz neler oldu ve ya neler almayı düşünüyorsunuz?

Bikini, Mayo, Mayokini Elbette bir tercihiniz vardır diye düşünüyorum ? Ya da farklı tarzları aynı anda deneyenlerden mısınız.

Her sene belirli markalarında öncülüğünde senenin renklerine uygun bikini modelleri çıkmaktadır. Straplez veya askılı modeller ile değişik renk seçeneği ile müşteri tercicihi çeşitlendirmektedir.

Son yıllarda favori olan mayokiniler ünlülerinde en çok tercih ettiği modeller arasında. Mayodan vazgeçmeyenlerin ama aklı bikinide kalanların rahat kullanabilecekleri modeldir. Fırfır ve püskül modasıyla da bu sene sahillerde sıklıkla görebileceğimizi düşünüyoruz. Podyumda yürüyormuş hissi veren, adeta şıklık yarışı sayılabilecek mayokini modelleri de artık bir çok bayan tarafından da kullanılıyor. Şıklığınızı plajlarda da konuşturun.

Birde sahil kenarlarında bence mayo-bikiniden sonra en önemli şeyde tabiki pareolar ,

Sizi bilmem ama ben çok kullanıyorum. Sahile inerken ya da denizden sonra biraz sahil kenarında yürüyüş yaparken inanılmaz kullanışlı oluyor. Birbirinden renkli ve çekici görünen pareoları bikini mayolarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir