Mayo Bikini 2021

PLAJDA MÜKEMMEL BİR STİL İÇİN ÖNERİLER

Deniz, kum, güneş ve soğuk içeceklerle güzel bir tatili hak ettiniz ve tatil planları yapmaya başladınız. Fakat kafanızda bir yandan da “Mayo veya bikini seçimini nasıl yapmalıyım?” sorusu dolanıp duruyor. Mayo ve bikini konusunda her sene farklı trendler ortaya çıksa da belli başlı noktalara dikkat edilmesi yeterlidir. Ayrıca mayo ve bikiniye eşlik edecek aksesuarlar da en az seçtiğiniz model kadar önemli olduğundan stilinizi yansıtacak dokunuşlar yapmanız gerekir. Şimdi gelin birlikte plajda kusursuz bir tarz yakalamanız için gerekenlere yakından bakalım.

Kendini iyi hissetmenin yolu, kendinle barışık olmaktan ve vücudunu iyi tanımaktan geçiyor. Artık belli beden ölçülerinde olup sadece o ölçülerde olanların giyebildiği trendler geride kaldı. Güzel görünmek ve iyi hissetmek, rahat hissettiğinizi giymeniz ve birbiri ile uyumlu parçaları bir araya getirmenizle doğru orantılı bir durum.

Plajda Mükemmel Bir Stil İçin Öneriler

Tatilin tadını çıkarırken aynı zamanda mükemmel stilinizi yansıtmak için aşağıdaki adımlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak kendi stilinizi oluşturmanın en önemli adımı bedeninizi tanımaktan geçiyor. Mayo veya bikini tercihinizi beden şeklinize uygun olarak seçmek için farklı modelleri denemeye açık olun ve cesur olmaktan çekinmeyin.
  • Her sene mayo ve bikini konusunda yeni trendler ortaya çıkar. Fakat sırf trend olduğu için bir parçayı seçmeniz hem sizi rahatsız eder hem de tarzınıza ne kadar uyduğu konusunda kafanızda soru işaretlerine neden olur. Bu nedenle trend olan parçalar zevkiniz ve beden yapınızla uyumlu değilse kendi stilinizle ilerlemeye devam edin.
  • Evinizde var olan ama bazısının üstü bazısının alt kısmı eskiyen bikinilerinizle yeni kombinasyonlar yapabilirsiniz. Çünkü bikininin takım olarak giyilmesi şart değil. Kontrast yaratarak farklı renkleri birbiri ile kombinleyebilir veya düz ve desenli tasarımları zevkinize göre eşleyebilirsiniz.

Tamamlayıcı Aksesuar Seçimi İçin Öneriler

  • Plaj şıklığı sadece bikini ve mayo seçimi ile olmaz. Tamamlayıcı aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Fakat plajda rahat etmek için sade parçaları seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Birçok aksesuarı kullanmak yerine beğendiğiniz birkaç parçayı kombininize ekleyebilirsiniz.
  • Plaj kıyafetinizin mayo veya bikini ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz tarzınız açısından önemlidir. Koyu renk bir mayo veya bikini üzerine açık renk bir elbise giyebilir, bikini altına kısa bir şort ile rahat ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca plaj şıklığının en önemli parçalarından olan pareolar da şıklığınızı bir üst seviyeye çıkaracaktır. Plaj çantanıza alacağınız çok amaçlı pareo, deniz veya havuz sonrası bele dolanabilir ya da elbise gibi kullanılabilir.
  • Plaj modasının yıldızlarından olan şapka, güneşten korunmanın yanı sıra stilinizin mükemmel görünmesine yardımcı olur. Bu nedenle bikini veya mayonuzla uyumlu bir seçim yapmanız gerekir. Zarif bir tarz için hasır şapkalar, enerjik bir görüntü için bandana modelleri, sportif bir görünüm için spor modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Şapka kadar önemli bir aksesuar daha var; güneş gözlüğü. Bikini ve mayo ile uyumlu bir stil yaratmak için gözlük sapı, şekli ve rengine dikkat etmeniz de fayda var. Farklı renk kombinasyonlarına sahip mayo veya bikininize sade bir gözlük ile zariflik katabilir, klasik mayo veya bikininizi renkli bir güneş gözlüğü ile enerjik bir hale getirebilirsiniz.
  •  Son olarak plaj çantası mükemmel bir stilin en güzel tamamlayıcıları arasında yer alır. Sırta takılan veya kol çantası şeklinde olan plaj çantaları tarzınıza uygun renk ve tasarımlar sunar. Farklı bölmeleri ve geniş olmaları tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla yanınıza almanızı sağlar. Aynı zamanda yıkanabilir özellikte olan modeller su ve kuma karşı ekstra dayanıklıdır.

ANGELSİN SARI BİKİNİ TAKIMI

Tek renk bikini kullanmak yerine farklı tonları tercih edenler Angelsin bikini takımına bayılacaktır.

Üst kısmında sarı rengin enerjisini, alt kısımda ise yazın doğallığını yansıtan Angelsin üstü sarı altı çok renkli bikini takımı, kendi tarzını her daim yansıtanları mutlu edecek çizgilere sahiptir. Üçgen kasa güneş gözlükleri, mavi veya yeşil tonlarında pareo, sade bir çanta ve şapka ile şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir