Mayo Bikini 2021

PLAJ YADA HAVUZ SONRASINDA HANGİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNİ KULLANMALI !

Yaz mevsimi denilince aklımız plaj, deniz ve havuzdan başka bir yere gidemiyor. Serin sularda yüzmek, plajda güneşlenmek yaz aylarının en sevdiğimiz aktivitelerinden biri. Fakat bu aktivitelerin saçlarımıza olan etkisi de ortada… Havuzun içindeki klor, denizdeki tuz miktarı hatta duş aldığımız suyun içindeki kireç oranı bile saçlarımızın kurumasına sebep oluyor. 

Bir de üzerine güneşin sıcaklığı eklenince saçlarımız yıpranmaktan kaçamıyor. Aşağıda sana önerdiğimiz ürünlerden sana uygun olanları seçerek tatil boyunca saçlarını koruyabilirsin.

Tüm gün güneşten zarar gören saçlarını koru

Saçlarını güneşin yüksek ısısından korumak için etkili bir şampuan ve saç maskesi birleşimine ihtiyacın var. Plajda kumların ısısıyla saçların kuruyabilir, hatta ileri seviyelerde saç uçlarının çatallaştığını bile görebilirsin. Bunun önüne geçmek için Güneş Sonrası Saç Bakım Setlerini tatil çantana atmalısın. 

Güneş sonrası saç bakım kitinin içindeki şampuan, ayçiçeği tohum özü ve UV filtresi içeren ürünler güneşin zararlı etkisinden korur, nazikçe temizler. Saç maskesi de aynı şekilde güneşten hasar gören saçlarını onarır ve saçlarının tatil öncesi sağlığına kavuşmasını sağlar.

Denizden veya havuzdan çıkar çıkmaz saçlarını şampuanla nazikçe temizlemelisin. Sülfatsız şampuan, köpürmeyecektir. Merak etme, bu şampuanın saçlarını temizlemediği anlamına gelmez, saç diplerine masaj yaparak şampuanı uygula, ılık su ile durula.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir