Mayo Bikini 2021

PLAJ GİYİMİNDE 2021 TRENDLERİ !

Yaz sıcaklarından bulandığımız bu günlerde en iyi hissettirecek şeylerden biri kendimizi serin sulara atmak oluyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz da tatil planları .. Peki bu sezon plaj kombinlerin de neler tercih ediliyor?  Ateş kırmızı, mavi, gri, mor, turuncu, bej safran, biskay yeşili, tatlı pembe ve beyaz bulunuyor. Gelin hep birlikle plaj giyiminde 2021 trendlerini inceleyelim.

Mayo Trendi

Birkaç sezondur yeniden kendini gösteren mayo trendi bu sene de ençok kullanılan parçalardan biri oluyor. Derin dekolteli iddialı mayolardan, tek parça düz mayolara birbirinden faklı modelin içerisinde her tarza uyum sağlayan mayolar bulmak çok kolay. Streptez modeller, volan detayları, sırt detaylı mayolar, tek kol modeli mayolar öne çıkan modellerden oluyor.

Bu sezonda en dikkat çeken modellerden biri de kemer detaylarının mayo ve bikinilerde kullanılması. Son derece şık bir görünüme kovuşturan kemer detaylı mayolar 2021 plaj modası için tercih edilecek en güzel parçalardan oluyor. Siyah renk her sezon olduğu gibi bu sezonda da mayo ve bikiniler de en çok tercih edilen renklerden biri.

2021 sezonunda karşımıza çıkan bir diğer model ise tek kol detaylı mayolar oluyor.

Vazgeçilmez Bikini Trendi

Her sezon olduğu gibi bu sezonda bikini modası plaj giyimin olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Yüksek bel kikini altı modelleri bu sezonun bikini modellerinde en dikkat çeken modellerden oluyor. Hayvan desenleri, taş işlemeleri, kemer detayları, çiçek desenleri, sezonda sıklıkla kullanılan detaylar arasında.

Plaj Kombinlerini Tamamlayan Pareolar

Plaj kombinlerinin olmazsa olmaz parçalarından biri de pareolar oluyor. Pareolar plajlardaki şıklığınıza şıklık ktmanız için gerçekten tamamlayıcı bir parça. BU sezonda şık pareolar ile plaj şıklığınızı tamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir