Mayo Bikini 2021

ÇEVRE DOSTU PLAJ ÜRÜNLERİ

Moda, tekstil ve güzellik endüstrisi, dünya da çevre kirliliği yaratan en büyük paya sahip. Tekstil dünyasına baktığınız zaman, özellikle polyester gibi yüksek oranda ham petrol kullanan ve zararlı gaz salınımına yol açan sentetik kumaşların üretimi, bu payın artmasında büyük rol oynuyor. Güzellik sektöründe ise bu payı, deniz canlılarına zarar veren maddeler büyütüyor. Daha iyi bir dünyada yaşamak için temiz plastiklerin geri dönüştürülmesi ile elde edilen ürünler kullanmalısınız. Örneğin; yazın deniz, kum ve güneşin kısacası doğanın tadınıçıkartırken aynı zamanda yaptığınız seçimlerle dünyayı ve kendinizi koruyabilirsiniz. Çevre dostu plaj ürünlerini keşfedin.

Sürdürülebilir mayo veya bikini giyin

Mayo ve bikini tercihinizi sürdürülebilir ürünlerden  yaparak dünyaya büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Türk markaların yanı sıra yabancı markalardan da bulabileceğiniz dönüştürülebilir ürünler ile çevreyi ve cildi korurken trendleri yakalamak mümkün.

Hasır plaj çantası kullanın

Plaj çantaları yaz ve sahil modasının önemli bir parçası! Hasır el dokuma çantalar ile hem plaj şıklığınızı tamamlayabilir hem de doğaya bir iyilik yapabilirsiniz. Hasır çantanızın rengini, bikini ve plaj kıyafetinize uygun olarak seçmeyi unutmayın!

Çevre dostu saç bakım yağı kullanın

Güneş ışınları, tuzlu ve klorlu sular saçlarınızın yıpranmasına, dökülmesine, kurumasına ve renginin solmasına neden oluyor. Bu nedenle yaz ayları geldiği zaman, saçınıza yaptığınız bakımı biraz daha yoğunlaştırmakta fayda var. Plaj çantanıza çevre dostu bir saç bakım yağı koyup gün içerisinde 1-2 defa saçınıza uygulamayı ihmal etmeyin!

Yazın deniz, kum ve güneşin tadını çıkartırken aynı zamanda yaptığınız seçimlerle dünyayı ve kendinizi koruyabilirsiniz. Çevre dostu plaj ürünlerini keşfedin.

Moda, tekstil ve güzellik endüstrisi, dünyada çevre kirliliği yaratan en büyük paya sahip. Tekstil dünyasına baktığınız zaman, özellikle polyester gibi yüksek oranda ham petrol kullanan ve zararlı gaz salınımına yol açan sentetik kumaşların üretimi, bu payın artmasında büyük rol oynuyor. Güzellik sektöründe ise bu payı, deniz canlılarına zarar veren maddeler büyütüyor. Daha iyi bir dünyada yaşamak için temiz ve plastiklerin geri dönüştürülmesi ile elde edilen ürünler kullanmalısınız. Örneğin; yazın deniz, kum ve güneşin kısacası doğanın tadını çıkartırken aynı zamanda yaptığınız seçimlerle dünyayı ve kendinizi koruyabilirsiniz. Çevre dostu plaj ürünlerini şimdi keşfedin.

Hasır plaj çantası kullanın

Plaj çantaları yaz ve sahil modasının önemli bir parçası! Hasır el dokuma çantalar ile hem plaj şıklığınızı tamamlayabilir hem de doğaya bir iyilik yapabilirsiniz. Hasır çantanızın rengini, bikini ve plaj kıyafetinize uygun olarak seçmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir