Mayo Bikini 2021

BİKİNİ VE MAYO MODELLERİ İLE İNCE GÖRÜNMEK MÜMKÜN MU !

Nasıl bir bikini seçeceğiniz fiziğinizi nasıl göstereceğiniz anlamında oldukça büyük püf noktaları taşıyor. Öyle ki bazı bikiniler sizi olduğunuzdan daha kısa hatta daha kilolu gösterebilirken bazı bikiniler hem konforlu oluşları hem de fazlalıkları saklayışları ile proporsiyonunuzu daha iyi gösteriyor. Peki ama biraz fazla aldıklarınız var ise bikini tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz? İşte sizi olduğunuzdan daha zayıf, proporsiyonunuzu olduğundan daha düzgün gösterecek bikini ve mayo modelleri, .

Yüksek bel bikini modelleri 

Yüksek bel bikini modelleri bel çevresindeki fazlalıkları gizlemek, kısa bacak boyunu daha uzun göstermek, hatta boyunuzu daha uzun göstermek için idealdir. Üstelik kullanımları çok rahattır. 60’lı ve 70’li yılların modası olan yüksek bel modası 2019 yılında plaj modasına da yön veriyor. Öyle ki yüksek bel bikini modelleri 2019 yılında en çok tercih edilenler arasında. Yüksek bel bikini modelleri hem boxer tarzı bikini altları hem de silip tarzı bikini altlarına yön veriyor. Özellikle silip tarzı bikini altlarında bacak kısmı kasık kısmına kadar oyuk, biraz daha yukarıda biten bikini altları bacak boyunuzu olduğundan 2-3 kat daha fazla uzun gösteriyor, basenlerinizi daha şekilli gösteriyor, göbek çevrenizdeki fazlalıkları gizliyor ve kıvrımlarınızı ortaya çıkartarak seksi bir görünüm yaratıyor.

Üst kısımda fazlalıkları gizlemek için ise ip askılı ince askılı bikini üstlerinden uzak durun. Mümkün olabildiğince kalın askılı, göğüslerinizin tamamını kaplayacak, hafif silikon bulunan modelleri tercih edin. Demode bir görünümden uzaklaşmak için içerisinde destek içeren sütyen modellerini tercih etmeyin. Hafif bir destek, hafif bir sünger yeterli olacaktır. Önemli olan askı kısımlarının kalın olması ve mümkün olduğunca göğsünüzü kenarlara taşmadan toplayabilmesi. Bu hem kollarınızı ince gösterecek hem de göğüslerinizi daha şekilli gösterecektir. Ayrıca bikinilerin üst kısımlarında orta kısımları ayarlanabilir yani bağcıklı, bağlamalı, kurdeleli bir model olur ise bütün göğüslere uyum sağlayacak joker bir model satın almış olursunuz. Plajda zayıf görünmenin sırrı ise incecik bir tülü belinizin hafif yukarısından bağlamak olacaktır. Böylece güneşlenirken daha rahat edebilecek ve plajda boydan boya yürüten fazlalıklarım göründü mü, selülitlerim göründü mü derdinden kurtulmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir