mayobikini cesur giyim
Mayo Bikini 2021

BİKİNİ VE MAYO ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Yazın yaklaşmasıyla birlikte biki-mayo hazırlıkları da başlıyor. Tüm vitrinlerde renk renk, model model bikini ve mayo gibi plaj ürünlerini görmek mümkün. Havaların iyice ısındığı, deniz ve havuz sezonunun iyice arttığı şu sıralarda plaj ürünleri alışverişi de hız kesmeden devam ediyor. 

Her sene farklı modeller görsek de çoğumuz deniz kıyafetlerimizi yıprandığı için değiştiririz. Güneş kremleri, havuzda klorlu su, tuzlu deniz suyu, güneşin kavurucu etkisi derken yaz sonunda bir bakmışsınız ki elinizde sadece yıpranmış bir bikini kalmış durumda. Tabii buna bir de değişen moda ve trendlere ayak uydurma tutkusu da eklemek gerek. Hal böyle olunca da sürekli yeni bir bikini yahut mayo almak zorunda kalıyoruz. 

Sürekli mayo veya bikini gibi parçaları almak sizi maddi olarak da yorabilir. Bu yüzden bugün sizleri düşünerek tatil öncesi mayo alışverişi hakkında bazı detaylara yer vermek istedik. Mayo ve bikini alırken nelere dikkat etmek gerek? Mayo bakımı nasıl olmalı? Bikini veya mayo alırken nasıl tasarruf edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir